Tele Pazarlama

Tele Pazarlama, Telefonda Pazarlama, Çağrı Merkezi SatışTele Pazarlama ürününüze, markanıza veya hizmetinize ilgi çekmek için Müşteri Adayı veya Müşterinize direkt olarak bilgi verirken zaman ve para kazandırır. Satış ekibinizin kapatması için mükemmel örnekleri belirler. Tele Satış takımınız için Müşteri ve Müşteri Adaylarınızı segmente ederek daha güvenilir bir kaynak yaratır. Bu şekilde iyi bir Tele Pazarlama ile yüksek verimli satışlar gerçekleştirilebilir. Markanızı, ürününüzü ve hizmetlerinizi profesyonel olarak potansiyel müşterilerinize sunar. Yeni bir pazar için potansiyeli ya da satın alma trendlerini müşteriye gösterir. Sizin sunduklarınıza uygun müşterilerle randevu akışı sağlamanıza yardımcı olur. Tele Pazarlama müşteri tatmini sağlar ve çoğu zaman müşteri ihtiyaçlarını aşar.
Creafone ekibi Tele Pazarlama faaliyetlerini daha etkin kılabilmek için yeni nesil mecraları kullanarak interaktif dünyada var olmanızı sağlamayı amaçlar. Interaktif dünyada yapılan Aktivitelerin verimliliğini ölçerek daha doğru ve hızlı kararlar almanızı , ileriye dönük hamleler yapmanızı sağlar.
Potansiyel müşteri profilinizin oluşturulması, mevcut müşteri ağının genişletilmesi ve pazar payınızın arttırılması için aktivite kanallarının belirlenmesi ve analiz edilmesi ile size en uygun alternatif aktivite planlanını sunar.

Tele Pazarlama Servisimiz ile;

  • Daha fazla müşteriye ulaşabilir
  • Mobil Pazarlama Entegrasyonu yapabilir
  • Doğru zaman da Doğru müşteriye ulaşabilir
  • Satış Stratejilerinize yön verebilir
  • E-mailing Aktiviteler gerçekleştirebilir.
  • Katma Değerli servisleri daha etkin kullanabilirsiniz.

Tele Pazarlama, Telefonda Pazarlama, Çağrı Merkezi Satış ile ilgili bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.