CREAFONE

Creafone_Logo

Instagram Destek Merkezi

Bizi Arayın

850-340-4949

Tam kontrol

Instagram destek merkezi

Müşterilerin mesajlarına sosyal medyada cevap vermeyen şirketlerden satın alma olasılığı düşüktür.

Müşteri Hizmetleri
Sipariş Yönetimi

En yoğun saatlerde takipçilerinizle etkileşim kurun ve onların sipariş taleplerine hemen cevap verin. Yeni siparişleriniz deneyimli temsilciler tarafından alınsın.

online-support
Müşteri Destek

Müşterilerinizin şikayetlerine Instagram üzerinden destek verebilir, müşterilerinizi mutlu eder ve sosyal medya itibarınızı arttırabilirsiniz.

Content Management
İçerik Yönetimi

Kaliteli, eşsiz tanıtım ve bilgilendirme içerikleriniz ile daha sadık müşterilere sahip olursunuz. Creafone sizler için profesyonel içerik üretir ve yönetir.

Creafone Background
Creafone Background
Creafone Background

Instagram Yönetimi İçin bizimle İletişime geçin

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Creafone uzman kadrosu ile müşterilerine kaliteli, hızlı ve ölçülebilir hizmetler sunar.

Creafone Approve
deneyimli

Yıllardır farklı sektörlerden farklı firmalara tutkulu, heyecanlı , bilgili , düşünceli , teknolojik müşteri hizmetleri sunuyoruz. Her yeni müşterimizde bu deneyimleri bir danışman gibi yansıtıyor ve mükemmelliği arıyoruz.

Creafone Approve
yenilikçi

Yeni teknolojileri üretiyor ve uyguluyoruz. Kendi bünyemizden bulunan teknoloji şirketimiz ile müşterilerimize özel çözümler üretebiliyor onların iş süreçlerini daha verimli hale getirebiliyoruz.

Instagram Yönetimi

Yetenekli müşteri temsilcilerimiz, olası her etkileşimde müşterilere destek verme konusunda yeteneklidir. Ses, metin, sohbet, e-posta veya facebook, instagram, whatsapp olsun, tüm kanallarda müşteri için bilgilendirici , yardımsever bir deneyim sağlama ve müşterilerin rahat hissetmelerini sağlama konusunda yeteneklidirler.

instagram