CREAFONE

Creafone_Logo

Müşteri Hizmetleriniz İçin Çağrı Merkezi

Bizi Arayın

850-340-4949

Uçtan Uca Müşteri Hizmetleri Yönetimi

Creafone müşterileriniz ile tüm iletişiminizi tek yerden yürütmenizi sağlar ve size eşsiz bir çağrı merkezi sunar. Canlı destek, telefon, e-posta ve sosyal ağlar üzerinden gelen tüm mesajları karşılar ve müşterilerinize hizmet sunar.

Müşteri Hizmetleri
Ön Destek

Creafone, müşterilerinizden gelen sorunları çözme konularında uzman ve şikayet yönetimi konusunda kapsamlı deneyime sahiptir. Müşterilerin tüm sorunlarına hızlı ve verimli çözümler sunarak, işinizin büyümesine, hızlandırmanıza ve müşteri memnuniyetini artırmanıza yardımcı oluyoruz. Müşterilerinizin ihtiyaçlarına göre şekillendirilmiş ön destek hizmetlerimizle işinizin gelişmesini sağlıyoruz.

BackOffice
Arka Ofis Destek

Ana amacımız, işinizi kendi işimiz gibi anlamak, ihtiyaçlarınızı önceden tahmin etmek ve size işe yarayan müşteri destek hizmeti çözümleri sunmaktır. Creafone dış kaynak çağrı merkezi, olası satış oluşturma, randevu planlama, telefonla pazarlama ve diğerleri dahil olmak üzere eksiksiz bir arka ofis hizmetleri yelpazesi sunar. Yeni ve geri dönen müşterileri çekmenize ve onlarla sadakat oluşturmanıza ve en önemlisi onların "teşekkürlerini" bir "Teşekkür"e dönüştürmenize yardımcı oluruz

Sosyal medya destek
Müşteri Deneyimi

Müşterilerinizin mutlulukları bizim için önemli. Creafone Müşteri Deneyimi alt yapısı ile tüm müşterilerinize verilen hizmeti ölçer ve markanızın eksikliklerini öğrenir ve giderir. NPS, CSAT, CES gibi global ölçümleri yapar. Her zaman daha iyi bir müşteri hizmetleri sunmak için gereken tüm çalışmaları yapar. Eşsiz müşteri deneyimi iyi bir çağrı merkezi ve müşteri hizmetlerinden başlar. Creafone ile en iyi çağrı merkezi hizmetlerine sahip olursunuz .

Modüler

Uygun Fiyata Üstün Müşteri Hizmeti

Bizde olduğu gibi sizin de maliyetlere önem verdiğinizi biliyoruz. Bu nedenle modüler ve uygun fiyatlı olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Kalite ve Teknoloji ile sizlere daha iyi hizmet sunarken maliyetlerimizi en uygunda tutuyoruz.

Müşteri Hizmetlerini dışarıdan temin etmenin maliyeti nedir?

Tahmin ettiğinizden daha uygun olduğuna eminiz.

Size özel

Çözümlerimiz

Dış Kaynak kullanımı doğası gereği müşterilerinin taleplerine çözümler üretir. Talepleriniz bizim için çok değerli.

Çağrı Merkezi

Tüm iletişimin sürdürülebilir olmasını ve müşterileriniz ile 7/24 iletişim halinde kalmanızı sağlıyoruz.

Start-Up Desteği

Gerçek ihtiyaçlarınızı ekstra ödemeler olmadan karşılayan, ölçeklenebilir, maliyet tasarrufu sağlayan bir uzman destek hizmeti sunuyoruz.

E-Ticaret Desteği

E-Ticaret süreçlerinizde sizlere daha iyi Sipariş Yönetimi , Lojistik yönetimi yapmanıza yardımcı oluyoruz.