CREAFONE

Creafone_Logo

Çağrı Merkezine başlama

Bizi Arayın

850-340-4949

Başarıya Giden Yol

5 Adımda Planlı, Kolay bir başlangıç

Çağrı Merkezi Deneyimlerimiz ile geliştirdiğimiz özel başlangıç süreci bizi başarıya götürüyor. Sektörünüz, sattığınız ürünler ne olursa olsun bizim için fark etmiyor. Yıllarca edindiğimiz deneyim ile sizlerin daha iyi bir müşteri hizmetleri sunmanızı sağlıyoruz. 

1. Adım: Öğrenme

Yaptığımız ilk ve en önemli adım, size bir Proje yöneticisi atamak. 
Proje yöneticisinin görevi, ürün ve hizmetlerinizin eğitimi ve şirketinizin tüm süreçlerini öğrenmektir.

2. Adım: Eğitim

Ürün veya hizmetleriniz ile ilgili sizden aldığımız bilgiler çerçevesinde eğitim dokümanları hazırlanır. Bu eğitim dokümanları üzerinden deneyimli müşteri temsilcilerine eğitim verilir.

3. Adım: Sınav

Verilen eğitimlerden sonra temsilcilerin yeterli bilgiye sahip olup olmadıklarını eğitim sonrası sınavı ile belirliyoruz. Bu sınavda yeterli notu alamayan temsilciler tekrardan eğitilir.

Adım 5: Simülasyon & Test

Gerçek müşteriler ile görüşmeden önce test aramaları ve yazışmaları yapıyoruz. Bu işlemlerden sonra müşteri hizmetlerini canlıya alıyor ve ona sürekli takip ediyoruz.

Adım 4: Dokümantasyon

Çağrı merkezi için gereken tüm bilgileri bir araya toparladıktan sonra, hizmet için gereken tüm dokümanları hazırlıyoruz.

Call center Document

Başarıya giden yolu öğrenmek İçin bizimle İletişime Geçin

Profesyonel bir müşteri hizmetlerinizin olması için gereken tüm konular için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Başarılı müşteri hizmetleri sadık müşteriler oluşturmanıza yardımcı olur. Creafone sizin için başarıya giden yolu bilir.

Creafone Background
Creafone Background
Creafone Background
Sıkça sorulan sorular

Hızlı ve kolay başlangıç

Sorunsuz başlamak için gereken tüm özeni gösteriyoruz.

Hayır, sizin için dokümanları biz hazırlıyoruz. Bunun için internet sitenizden, broşürlerinizden, kitapçıklarınızdan ve hatta internette bulunan diğer dokümanlardan faydalanıyoruz.

Çağrı merkeziniz için iletişim kanallarını sistemlerimize ile entegre etmeliyiz. Bunun için süreç oldukça basit. Sosyal medya da hesaplarınızdan bizim kullanıcımıza yetki vermelisiniz.

İletişim kanallarını aktif etmek için az efor gerektiren bir çalışma yapmalısınız. Bu çalışmayı yapacak  teknik bir personeliniz yok ise biz sizin adınıza bu çalışmaları yapıyoruz. Bunun için ekstra danışmanlık ücreti olarak 360TL talep ediyoruz.