CREAFONE

Creafone_Logo

Merak Ettikleriniz

Bizi Arayın

850-340-4949

Creafone Background
Creafone Background
Creafone Background
Sorularınız mı var?

sıkça sorulan sorular

Sizler için aklınıza gelebilecek tüm sorulara cevaplar hazırladık.

Bir çok işletme günün herhangi bir saatinde gelen çağrıları yanıtlayabilecek profesyonel bir müşteri temsilcisine sahip olmayabilir. Deneyimli ve eğitimli müşteri temsilcilerinden oluşan ekibimizi kiraladığınızda, müşterileriniz gerçek bir kişiyle görüşecek ve profesyonel bir yaklaşım ile karşılaşacaktır.

Yaptığımız ilk ve en önemli adım, size bir Proje yöneticisi atamak.  Proje yöneticisinin görevi, ürün ve hizmetlerinizin eğitimi ve şirketinizin tüm süreçlerini öğrenmektir.

Kendi geliştirdiğimiz eğitim metodunda temsilciler 6 adımda eğitimlerini tamamlıyorlar. 

1. Adım: Öğrenme

Proje yöneticisinin görevi, ürün ve hizmetlerinizin eğitimi ve şirketinizin tüm süreçlerini öğrenir ve eğitim dokümanı alına getirir.

2. Adım: Eğitim

Size uygun yetenekteki müşteri temsilcilerini belirlemek ve onlara eğitim verilir.

3. Adım: Sınav

Sizden alınan bilgiler ile eğitilmiş temsilcilerin ürün ve hizmetlerin detaylarına hakim olmalarını sağlamak için sınav yapılmaktadır.

Adım 4: Dokümantasyon

Şirketin tüm ürün ve hizmetlerinin detaylı dokümantasyonu hazırlanmaktadır.

Adım 5: Test 
Test görüşmeleri yapılarak eksiklikler belirlenmektedir.

Adım 6: Başlatma
Eksiksiz tamamlanan başlama süreci sonrasında canlı müşteriler ile görüşülmektedir.

 

Müşteri Temsilcilerini projenize tahsis etmeden önce, sizi ve şirketinizi en iyi şekilde temsil etmemizi sağlamak için gereksinimlerinizin ve uygulamaya koymamız gereken tüm sistemlerin veya süreçlerin kapsamlı bir denetimini gerçekleştiriyoruz.

Temsilci kiraladığınız zaman size aynı zamanda Çok Kanallı iletişim platformu olan Spechy‘i ücretsiz olarak sunuyoruz. Bu şekilde tüm iletişim kanallarını ve temsilcileri yönetebiliyorsunuz.

 

Temsilcilerimizin sorulan bir sorunun cevabını bilemeyeceği zamanlar olabilir ve bu durumlarda sizden veya ekibinizden gelecek daha fazla bilgiye ihtiyacımız olacaktır.
Bu durumlarda, temsilcileriniz müşteriden isim, e-posta ve telefon numarasını almak ve onlara soruları veya sorunları ile ilgili olarak en kısa sürede geri dönüş yapacağımızı açıklamak için eğitilir.
Eğer sorun acilse, kaydolurken verdiğiniz iletişim bilgilerini kullanarak sizinle hemen iletişime geçeriz. Daha sonra bu süreçte öğrendiğimiz bilgileri sitenizin bilgi tabanına ekleriz.
Gelecekte aynı konu veya soru ortaya çıkarsa temsilcilerimiz uygun cevabı verecektir. Temsilcilerimiz, müşterilerinize doğru bilgi vermek için eğitilmiştir.

Hizmetimize başlamadan önce işletmeniz ve ürünleriniz hakkında bilgi vermeniz istenecektir. Bunu SSS olarak düşünebilirsiniz. Müşterilerinizden ne tür sorular gelebileceğini bize söyleyin ve bu soruların yanıtlarını verin.
Proje yöneticilerimiz müşterilerinizden gelenleri gözden geçirecek ve işinizle veya sunduğunuz hizmetlerle ilgili bulduğumuz bilgileri bilgi tabanına ekleyecektir. Bilgi tabanı, temelde işletmeniz veya hizmetlerinizle ilgili bir veri tabanıdır. Bu bilgiler, tüm temsilciler tarafından kullanılabilir.
Bu devam eden bir süreçtir. Tüm temsilcilerimiz, işletmeniz veya hizmetleriniz hakkında öğrendikleri ek bilgileri bilgi tabanınıza eklemek üzere eğitilmiştir. Servisin başlamasından sonraki 3 ila 5 gün içinde temsilcilerimiz çoğu soruyu kolayca yanıtlayabilir hale gelecektir.

Yüksek kalite ve performanstan ödün vermeden düşük bir ücret sunabiliyoruz. Çünkü bir temsilci aynı anda birden fazla şirketten gelen müşterilere yanıt verebilir. Fiyatlandırmamızı bu kadar düşük tutan şey budur. Müşteri temsilcileri tutmanın maliyetini, hizmeti kullanan diğer şirketlerle paylaşıyorsunuz. Ayrıca performans ve hizmet kalitesi sürekli denetlenmekte ve puanlanmaktadır. Müşterilerinize daha iyi hizmet vermek için geliştirdiğimiz kalite yönetim sistemi ile sürdürülebilir ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

Bir şirket için her bir sosyal ağda 3 adete kadar sosyal medya hesabı yönetiyoruz. Örneğin Facebook için 3, Instagram için 3 hesap yönetebiliriz.   

Hayır, sizin için dokümanları biz hazırlıyoruz. Bunun için internet sitenizden, broşürlerinizden, kitapçıklarınızdan ve hatta internette bulunan diğer dokümanlardan faydalanıyoruz.

İletişim kanallarını sistemlerimize ile entegre etmeliyiz. Bunun için süreç oldukça basit. Sosyal medya da hesaplarınızdan bizim kullanıcımıza yetki vermelisiniz.

İletişim kanallarını aktif etmek için az efor gerektiren bir çalışma yapmalısınız. Bu çalışmayı yapacak  teknik bir personeliniz yok ise biz sizin adınıza bu çalışmaları yapıyoruz. Bunun için ekstra danışmanlık ücreti olarak 360TL talep ediyoruz. 

Creafone hizmetleri İhtiyacınız olan gücü sağlar

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız var ise bizimle iletişim geçin.